Okul için Eğitim, Eğitim için Okula Gidelim

Gaziemir 9 Eylül İlkokulu

OKUL HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gaziemir 9 Eylül İlkokulu İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Okulun vizyonu, misyonu, ulaşımı, tarihçesi, adresi, telefonu, okul saatleri

9 Eylül İlkokulu Tarihçesi

Gaziemir 9 Eylül İlkokulu, 1984 yılında A Blok olarak eğitim öğretime açılmıştır. Zaman zaman Halk Eğitim merkezi, Akşam Sanat Okulu gibi görevlerde kullanılmıştır.

İlköğretim sistemine geçildiğinden beri 2011-2012 Eğitim öğretim yılının sonuna kadar İlköğretim okulu olarak hizmet vermiştir.2012-2013 yılından itibaren 4+4+4 eğitim sistemine bağlı olarak sabah 9 Eylül Ortaokulu öğleden sonra İlkokul olarak hizmet vermektedir.

9 Eylül İlkokulu Vizyonu

Bilinçli öğrenci ve bilinçli veli yetiştirmek, öğrenci merkezli eğitimde;bilinçli veli, bilinçli öğrenci. Eğitimde; bilinçli veli, bilinçli öğrenci. Veli eğitimi+Öğrenci eğitimi=BAŞARI. Ezbersiz, araştırmacı, uygulamalı bilinçli veli ve bilinçli öğrenci.

9 Eylül İlkokulu Misyonu

Sevgi ve saygı ortamında bilinçli ailelerin yetiştirdiği, Atatürkçü düşünen, görev ve sorumluluklarını bilen, vatanını, milletini ve bayrağını seven, milli, manevi ve kültürel değerlerine sahip çıkan, bilime ve sanata değer veren bireyler yetiştirmektir.

Okula Ulaşım

Gaziemir Merkezde Ulaştırma Caddesi yakını.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

OKUL HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ADRES
9 Eylül Mah. 308 Sok. No:8 Gaziemir/İZMİR
TELEFON
0232 251 3347
OKULU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ